AWAPOWER jest znakiem towarowym, którego wyłącznym właścicielem jest firma Awaplast Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-241, ul Przedpole 1. Istniejemy na polskim rynku od 1997 roku jako Spółka Prawa Handlowego zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym w Warszawie numer KRS 0000059455. Działalność gospodarcza w postaci Spółki Prawa Handlowego wyróżnia nas od firm prywatnych opartych jedynie na rejestracji w Urzędzie Gminy, ale nakłada na nas dodatkowe obowiązki wobec naszych klientów.

W początkowym okresie działalność spółki była skoncentrowana wyłącznie na produkcji maszyn i urządzeń do produkcji butelek PET i linii rozlewu wody i napojów. Urządzenia te pracują niezawodnie w Europie, Azji i Afryce od wielu, wielu. lat, a z ich pełnym asortymentem można zapoznać się na stronie www.awaplast.pl W celu rozszerzenia produkcji i sprzedaży podjedliśmy współpracę ze znanymi firmami na całym świecie. Rok 2005 był przełomowy dla naszej firmy i zaowocował podjęciem nowej linii działalności. Nasza oferta na skutek życzeń wielu odbiorców produkowanych przez nas maszyn i urządzeń oraz naszego wieloletniego doświadczenia została wzbogacona o nowe produkty jakimi są agregaty prądotwórcze i motopompy.

Niekontrolowany brak dostaw energii elektrycznej z sieci miejskiej może spowodować nieodwracalne straty w trakcie produkcji, często powodując uszkodzenie maszyn oraz utratę zysków. Jak wiemy ze środków masowego przekazu taki przedłużający się brak dostaw energii elektrycznej, może być zagrożeniem ekologicznym oraz powodem nieodwracalnych strat materialnych dla wielu osób prywatnych żyjących w miastach i terenach wiejskich. Starając się sprostać ich potrzebom oraz osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z dostaw sieciowej energii elektrycznej na przykład na budowach, czy wykonującym naprawy i usługi poza warsztatowe lub dla obozujących na campingach i działkach rekreacyjnych, i wszystkim wymagających niezależnego źródła zasilania oferujemy:

Agregaty prądotwórcze:
- wytwarzające prąd jedno-fazowy 230 V
- wytwarzające prąd trój-fazowy 400 V / 230 V
- o mocach od 2 kW do 100 kW
- napędzane silnikami benzynowymi i diesla

Motopompy:
- do wody czystej i zanieczyszczonej
- napędzane silnikami benzynowymi i diesla

Odśnieżarki:
- z napędem na koła jezdne
- bez napędu na koła jezdne

Usługi:
- pełną pomoc naszej kadry technicznej podczas doboru agregatu lub motopompy do państwa potrzeb
- usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne
- sprzedaż części, zespołów i podzespołów serwisowanych przez nas urządzeń


Wszystkie urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa : CE, EMC, GS, EPA, CARB, CSA, oraz spełniają normy ISO 9001 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.